działka inna na sprzedaż kartuski, 2727 m2

Oferta sprzedaży od Tyszkiewicz Nieruchomości

kartuski

269 000

98 /m2

Działka z wz na dom całoroczny nad słupią, 85 arów
Działka z wz na dom całoroczny nad słupią, 85 arów

Główne cechy działki

Cena

269 000 zł

Powierzchnia

2 727 m2

Cena za m2

98 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 2 727 m2

Działka z wz na dom całoroczny nad słupią, 85 arów

Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.

Niezwykle urokliwa działka w Sulęczynie z wydanymi Warunkami Zabudowy, pod budowę domu całorocznego, z przepięknym widokiem na rzekę Słupię!
Idealna nieruchomość pod dom całoroczny, indywidualną rekreację lub jako inwestycja pod obiekt na wynajem!

Nieruchomość

  • Działka z Warunkami Zabudowy pod dom całoroczny o powierzchni 2727m2, kształt zbliżony do prostokąta. Ukształtowanie terenu lekko nachylone. Krajobraz zróżnicowany, na nieruchomości znajdują się liczne samosiejki.
  • Nieruchomość nie jest ogrodzona. Do działki prowadzi droga asfaltowa, w dalszym odcinku wyłożona betonowym płytami przechodząca w utwardzoną drogę gruntową.
  • Media: Przyłącze energetyczne doprowadzone do działki, skrzynka znajduje się przy działce.

Informacje dodatkowe:
Dla nieruchomości zostały wydane Warunki Zabudowy dla inwestycji polegającej na: budowie budynku letniskowego (z dopuszczeniem charakteru całorocznego) z garażem wbudowanym lub dobudowanym do bryły budynku wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.
Funkcja zabudowy: teren zabudowy rekreacyjnej.

Parametry zabudowy:

  • budynek o wysokości max 8,5m,
  • szerokość elewacji frontowej max 15m,
  • geometria dachu - dach dwuspadowy lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci w przedziale 30 - 45 stopni z dopuszczeniem lukarn, wykurzy, okien połaciowych itp.