działka inna na sprzedaż Włocławek, 380 m2

Oferta sprzedaży od Beata Cackowska Bemo

Włocławek

59 000

155 /m2

Główne cechy działki

Cena

59 000 zł

Powierzchnia

380 m2

Cena za m2

155 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 380 m2

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje Państwu na sprzedaż działkę rekreacyjną zlokalizowaną na terenie ogródków działkowych Lisek, osiedle Południe.

Na działce o powierzchni 380 m2 stoi domek murowany ok.30 m2, składający się z pokoju, kuchni i łazienki, podpiwniczony pod całą powierzchnią, możliwość adaptacji góry. Przed domkiem nieduży klimatyczny taras. Działka zagospodarowana zielenią, jako ostatnia w alejce.

Po więcej informacji zapraszam pod numerem telefonu .

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działka

Lokalizacja działki we Włocławku