działka inna na sprzedaż Zduńska Wola, 1325 m2 Trapez

Oferta sprzedaży od EMJOT Nieruchomości

Zduńska Wola

198 000

149 /m2

Działka budowlana 13 ar zd wola ul: sosnowa
Działka budowlana 13 ar zd wola ul: sosnowa

Główne cechy działki

Cena

198 000 zł

Powierzchnia

1 325 m2

Cena za m2

149 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 1 325 m2

Działka budowlana 13 ar zd wola ul: sosnowa

Sprzedaż działki budowlanej znajdującej się w spokojnej okolicy Zd Wola ul: Sosnowa

Wybierając działkę oraz decydując się na budowę najbardziej należy zastanowić się również nad własnym komfortem. To właśnie ta okolica sprawi, że będziemy mogli się delektować ciszą, spokojem spacerami do pobliskich lasów oraz szybkim dojazdem do miasta.

Na teren zostały wydane indywidualne warunki zabudowy polegające na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego

Dodatkowo właściciel wystąpił o warunki na drugi budynek mieszkalny jednorodzinny

W skład oferty wchodzi:

► działka o powierzchni 1325 m 2

► wymiary szerokość około 47 długość około 21 metrów

Istnieje możliwość dokupienia obok 3 działek co tworzy nam wspaniały teren pod zabudowę deweloperską

Zapraszam na prezentację.

Cena : za jedna działkę 198.000 zł

Więcej informacji:

Pawlak Agnieszka lub

EMJOT Nieruchomości

Zduńska Wola

ul. Łaska 39

Więcej ciekawych ofert:

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działka

Lokalizacja działki w Zduńskiej Woli