działka inna na sprzedaż Zarośle Cienkie, 1750 m2 Prostokąt

Oferta sprzedaży od Partner Nieruchomości

toruński, Zarośle Cienkie

139 000

79 /m2

Las, cisza spokój...
Las, cisza spokój...

Główne cechy działki

Cena

139 000 zł

Powierzchnia

1 750 m2

Cena za m2

79 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 1 750 m2

Las, cisza spokój...

Działka z wydanymi warunkami zabudowy

Jeśli szukasz działki gdzie powstanie dom w otoczeniu zieleni, z dal od ulic i miejskiego zgiełku a jednocześnie z szybkim i łatwym dojazdem do Torunia i Bydgoszczy ta oferta jest dla Ciebie !

Zlokalizowana jest niedaleko nowego osiedla, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą utwardzoną gruntową w której znajduje sie prąd i woda.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem lub e-mail:

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działka