Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Łochowo, 25,08 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Nieruchomości King

bydgoski, Łochowo

250 000

9 968 /m2

Ostatnie 4 z 8 mieszkań nad kanałem noteckim
Ostatnie 4 z 8 mieszkań nad kanałem noteckim

Główne cechy mieszkania

Cena

250 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

25,08 m2

Cena za m2

9 968 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 25,08 m2

Ostatnie 4 z 8 mieszkań nad kanałem noteckim

Komfortowe mieszkanie 2 - pokojowe w Łochowie 25,08m2 (granica Miedzyń - Lisi ogon).

Na sprzedaż funkcjonalne i starannie wykonane mieszkanie dwupokojowe, położone w spokojnej, malowniczej okolicy Łochowa, na granicy Miedzynia i Lisiego Ogonu. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego, dwukondygnacyjnego budynku, który w 2023 roku przeszedł kompleksową modernizację (nowe instalacje, elewacja).

Mieszkanie zostało niedawno odnowione i wykończone w wysokim standardzie. Wnętrze prezentuje się nowocześnie i elegancko - na podłogach położono panele oraz płytki, a ściany wykończono gładziami.

Łazienka urządzona w nowoczesnym stylu, wyposażona w wysokiej jakości armaturę (geberit, kabina prysznicowa), zapewnia komfort codziennego użytkowania.

Atuty nieruchomości:

wysoki standard wykończenia

nowe instalacje

światłowód - szybki i stabilny internet

świetna komunikacja - w pobliżu przystanki

kameralny budynek po modernizacji

piękna, cicha okolica nad kanałem Noteckim.

Lokalizacja sprzyja zarówno codziennemu życiu, jak i wypoczynkowi - bliskość natury oraz terenów spacerowych czyni to miejsce wyjątkowo atrakcyjnym.

Mieszkanie idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Posiadamy jeszcze mieszkania w tej samej lokalizacji o metrażu:

50m2 po remoncie w cenie 360 000zł.

24,81m2 + 21,57m2 - dwupak- 380 000zł.

26,13m2 - 250 000zł.

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację.