Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Białystok Centrum, 56,49 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od Alter Nieruchomości

Białystok, Centrum

985 000

17 436 /m2

Św. rocha 5a: tam design spotyka się z prestiżem
Św. rocha 5a: tam design spotyka się z prestiżem

Główne cechy mieszkania

Cena

985 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

56,49 m2

Cena za m2

17 436 zł

Piętro

3

Opis nieruchomości o powierzchni 56,49 m2

Św. rocha 5a: tam design spotyka się z prestiżem

PRESTIŻOWY APARTAMENT W SERCU BIAŁEGOSTOKU - UL. ŚW. ROCHA 5A

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu unikatową nieruchomość, która łączy w sobie wielkomiejski styl z kameralnym charakterem. Ten niespełna 57-metrowy apartament , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji "Rocha 5" z 2023 roku, to propozycja dla osób poszukujących bezkompromisowej jakości i designu.

ARCHITEKTURA ŚWIATŁA I PRZESTRZENI

Kluczowym elementem, który definiuje to wnętrze, są panoramiczne przeszklenia . Projekt został przemyślany tak, aby zatrzeć granicę między wnętrzem a otoczeniem:

- Bezpośrednie wyjście na taras z każdego pokoju: Zarówno salon, jak i obie sypialnie posiadają niezależne wyjścia na dwa przestronne, dwustronne tarasy. To luksus prywatnej przestrzeni wypoczynkowej dostępny na wyciągnięcie ręki z każdego zakątka apartamentu.

- Ekspozycja i jasność: Dzięki dużym witrynom i wykończeniu w jasnej, ponadczasowej palecie barw, wnętrze jest skąpane w naturalnym świetle przez cały dzień.

STANDARD WYKOŃCZENIA - READY TO MOVE

Apartament nigdy nie był zamieszkały - pachnie nowością i czeka na nowego właściciela. Został w pełni urządzony z dbałością o detale.

- Zabudowy stałe na wymiar: Funkcjonalność i estetyka idą tu w parze.

Kuchnia wyposażona w zabudowę meblową wraz ze sprzętem AGD (płyta indukcyjna, piekarnik, lodówka, zmywarka)

Przedpokój pojemna szafa

jedna z sypialni została wyposażona w dużą szafę wnękową.