Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Bielsko-Biała, 52,10 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Bielsko-Biała

649 426

12 465 /m2

2 pokoje + dodatkowy pokój (7,5 m²)  centrum sfera
2 pokoje + dodatkowy pokój (7,5 m²)  centrum sfera

Główne cechy mieszkania

Cena

649 426 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

52,10 m2

Cena za m2

12 465 zł

Piętro

3

Dostępne od

2027-12-31

Opis nieruchomości o powierzchni 52,10 m2

2 pokoje + dodatkowy pokój (7,5 m²) centrum sfera

Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji  w ścisłym centrum.

Warto wiedzieć:
✔ brak prowizji
✔ brak podatku PCC (2%)
✔ możliwość zakupu miejsca postojowego
✔ w ofercie posiadam wiele mieszkań od różnych deweloperów - o różnych metrażach i układach. Chętnie pomogę dobrać nieruchomość idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

✔ 52,1 m² | 3 piętro
✔ salon z aneksem + sypialnia
✔ dodatkowe 7,5 m² z oknem - możliwość 3 pokoju
✔ stan deweloperski

250 m od Galerii Sfera

idealne do zamieszkania lub pod wynajem (funkcjonalnie 3 pokoje)

Mieszkanie bardzo ustawne, z dużym potencjałem aranżacyjnym - możesz dostosować je dokładnie do swoich potrzeb.

Kupujesz z pełnym wsparciem:
✔ selekcja najlepszych ofert
✔ dopasowanie do Twoich potrzeb
✔ opieka od A do Z - aż po odbiór kluczy

Zadzwoń i umów się na prezentację
Joanna Gałuszka

Informacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Wizualizacje są propozycją aranżacji.

Mieszkanie 2 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 52,10 m2

Piętro: 3

Liczba pokoi: 2

Liczba łazienek: 1

Liczba sypialni: 1