Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Boguszów-Gorce, 60,76 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od Woźniak Nieruchomości

Boguszów-Gorce

120 000

1 974 /m2

Mieszkanie do własnej aranżacji
Mieszkanie do własnej aranżacji

Główne cechy mieszkania

Cena

120 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

60,76 m2

Cena za m2

1 974 zł

Piętro

3

Opis nieruchomości o powierzchni 60,76 m2

Mieszkanie do własnej aranżacji

Oferta na wyłączność!!!

Na sprzedaż mieszkanie do remontu - Boguszów-Gorce, ul. Wysoka.

Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzy piętrowej kamienicy.

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 60,76 m² , położone w spokojnej części Boguszowa-Gorc przy ulicy Wysokiej. Lokal znajduje się w budynku o kameralnej zabudowie, w otoczeniu zieleni oraz terenów sprzyjających codziennemu wypoczynkowi.

Mieszkanie składa się z:

- 2 pokoje,

- kuchnia,

- łazienka

- wc

Układ pomieszczeń jest funkcjonalny i daje możliwość zmiany aranżacji. Istnieje opcja wydzielenia trzeciego pokoju, co zwiększa potencjał nieruchomości i pozwala dopasować ją do potrzeb rodziny lub pod wynajem.

Lokal przeznaczony jest do generalnego remontu, co stanowi dużą zaletę dla osób, które chcą urządzić przestrzeń od podstaw według własnego pomysłu. Mieszkanie wymaga pełnej modernizacji instalacji, wykończenia oraz odświeżenia wszystkich pomieszczeń.

Ogrzewanie obecnie stanowi piec kaflowy, możliwość przerobienia na ogrzewanie gazowe.

Czynsz: ok. 300 zł (fundusz remontowy, koszty zarządu).

Do mieszkania przynależy piwnica i komórka na strychu.

Budynek po remoncie dachu, obecnie jest remontowana klatka schodowa.

Okolica jest spokojna i dobrze nadaje się do życia. W pobliżu znajdują się tereny zielone, góry i ścieżki spacerowe charakterystyczne dla regionu Gór Wałbrzyskich. To miejsce dla osób, które cenią ciszę, naturę i jednocześnie chcą mieć dostęp do miasta w niedużej odległości.