Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje głogowski, 51,30 m2, 1 piętro
Oferta sprzedaży od Diament Nieruchomości Monika Kaleta
głogowski
199 000 zł
3 879 zł/m2

Główne cechy mieszkania
Opis nieruchomości o powierzchni 51,30 m2
Bezczynszowe 3 pokoje po remoncie
Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym w miejscowości Bukwica, zaledwie 6km od Głogowa.
Mieszkanie przeszło generalny remont, wymienione zostały wszystkie instalacje, całe wyposażenie jest nowe.
Układ:
- korytarz
- łazienka z wc
- salon z aneksem kuchennym ( meble w zabudowie kuchennej, piekarnik, płyta indukcyjna, okap)
- sypialnia
- sypialnia
Koszty utrzymania: podatek roczny - około 300 zł oraz media według zużycia.
Ogrzewanie: elektryczne
Ciepła woda: bojler
Do nieruchomości przynależy pomieszczenie gospodarcze.
Zapraszam do kontaktu.
Chcesz sfinansować zakup nieruchomości kredytem hipotecznym?
Przeprowadzimy Cię kompleksowo przez całą transakcję - oferując również pomoc w finansowaniu ze strony naszych profesjonalnych Ekspertów Kredytowych.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM