Mieszkanie na sprzedaż 5 pokoi Cesarzowice, 159,70 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

wrocławski, Cesarzowice

1 499 000

9 386 /m2

✅3 miejsca postojowe w cenie✅premium✅ogród✅od ręki
✅3 miejsca postojowe w cenie✅premium✅ogród✅od ręki

Główne cechy mieszkania

Cena

1 499 000 zł

Liczba pokoi

5

Powierzchnia

159,70 m2

Cena za m2

9 386 zł

Piętro

1

Dostępne od

2024-04-30

Opis nieruchomości o powierzchni 159,70 m2

✅3 miejsca postojowe w cenie✅premium✅ogród✅od ręki

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji
Bez podatku PCC 

Na sprzedaż dom o niespotykanej architekturze położony w Cesarzowicach. To kameralna inwestycja w zabudowie bliźniaczej. W cenie są aż 2 miejsca postojowe oraz garaż w bryle budynku co daje aż 3 miejsca parkingowe przynależne do domu w cenie.
Inwestycja łączy spokojne, podmiejskie otoczenie z komfortowym dojazdem do miasta.
Do odbioru od ręki.
Cena: 1 499 000 zł

✅Powierzchnia całkowita z garażem: 159,70m² Ogród z tarasem: 151,48m²
Parter 80,65m² + 18,36 m² garaż+ ogród z tarasem 151,48m²:
• wiatrołap - 4,10 m²
• strefa wejściowa - 2,85 m²
• toaleta - 2,23 m²
• pomieszczenie gospodarcze - 3,37 m²
• pokój dzienny z aneksem kuchennym - 43,95 m²
• klatka schodowa- 3,05 m²
• spiżarnia- 2,74 m²
--
• garaż - 18,36 m²

Piętro 79,05 m²:
• korytarz - 7,12m²
• pokój - 10,74m²
• pokój - 11,74 m²
• pokój - 12,70 m²
• pokój - 11,42 m²
• łazienka - 5,91 m²
• łazienka - 5,65 m²
• garderoba - 6,64 m²
• klatka schodowa - 2,81 m²

✔system rekuperacji
✔osiedle zamknięte, alarm, monitoring, klimatyzacja
✔ gminne sieci: wodociągowe, kanalizacyjne, deszczowe