Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Chełm, 59,34 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od geoDOM Nieruchomości

Chełm, ul. Karola Szymanowskiego

375 000

6 319 /m2

Mieszkanie na osiedlu słonecznym iii piętro
Mieszkanie na osiedlu słonecznym iii piętro

Główne cechy mieszkania

Cena

375 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

59,34 m2

Cena za m2

6 319 zł

Piętro

3

Opis nieruchomości o powierzchni 59,34 m2

Mieszkanie na osiedlu słonecznym iii piętro

Mieszkanie położone w Chełmie przy ulicy Karola Szymanowskiego( osiedle Słoneczne).
Usytuowane na trzecim piętrze. 
Trzy przestronne pokoje wraz z kuchnią, przedpokojem oraz łazienką i wc o łącznej powierzchni 59,34 metra kwadratowego stanowią idealną przestrzeń dla rodziny. 
Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon typu Loggia.
W pobliżu ogólnodostępny parking. 
Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych.  Wymienione okna , podłogi częściowo panele  oraz terakota. 
Jasna kochania wraz z meblami w zabudowie oraz sprzętami AGD. 
Ściany gładkie. Instalacja elektryczna oraz hydrauliczna nie wymaga napraw. 
Oferta atrakcyjna ze względu na lokalizację oraz standard.
Mieszkanie jest idealną propozycją dla osób ceniących sobie bliskość sklepów, przedszkola, szkoły, przychodni zdrowia oraz aptek. 
Blok po termomodernizacji.
Wszystkie media miejskie. 

Mieszkanie 3 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 59,34 m2

Piętro: 3

Liczba pokoi: 3

Liczba łazienek: 1