Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Chojnów, 54 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od RE/MAX Polska

Chojnów, Tadeusza Kościuszki

240 000

4 444 /m2

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy – chojnów
Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy – chojnów

Główne cechy mieszkania

Cena

240 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

54 m2

Cena za m2

4 444 zł

Piętro

2

Dostępne od

2026-04-21

Opis nieruchomości o powierzchni 54 m2

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy – chojnów

WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m², usytuowane na II . piętrze zadbanej kamienicy, położonej w Chojnowie, powiat legnicki, woj. dolnośląskie.

Lokal wymaga odświeżenia lub remontu (według uznania) jednak już teraz nadaje się do zamieszkania. Budynek , w którym znajduje się mieszkanie, przeszedł remont obejmujący ocieplenie, odnowienie elewacji oraz dachu. Czynsz wynosi około 200 zł miesięcznie.

Układ pomieszczeń:
- kuchnia,
- dwa pokoje,
- przedpokój,
- łazienka z toaletą (wydzielona z kuchni),
- piwnica.
Mieszkanie znajduje się w dogodnej części miasta. Od strony podwórza dostępny jest plac zabaw oraz tereny zielone. W pobliżu znajdują się m.in. stacja PKP i PKS, przedszkole, ośrodek zdrowia, salon fryzjerski oraz inne punkty usługowe.

Zapraszamy do kontaktu oraz prezentację.
______________________________________________________________________________________________
W celu udzielenia Państwu obszerniejszej informacji na temat tej nieruchomości, zapraszamy do kontaktu oraz zachęcamy do zobaczenia tej nieruchomości na żywo, podczas bezpłatnej i niezobowiązującej prezentacji .

DO WSPÓŁPRACY ZAPRASZAMY AGENTÓW INNYCH BIUR NIERUCHOMOŚCI!

Nota prawna:
Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych KC. Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.