Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Dąbrowa Górnicza, 61 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Silesia House Biuro Nieruchomości

Dąbrowa Górnicza

339 000

5 557 /m2

Tylko u nas ! kupujący nie płaci prowizji
Tylko u nas ! kupujący nie płaci prowizji

Główne cechy mieszkania

Cena

339 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

61 m2

Cena za m2

5 557 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 61 m2

Tylko u nas ! kupujący nie płaci prowizji

3 pokoje | 61 m² | Balkon | 1 piętro | Mydlice - ul. Legionów Polskich

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m², położone na 1. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku w spokojnej i zielonej części Mydlic przy ul. Legionów Polskich.

Nieruchomość posiada bardzo wygodny układ pomieszczeń oraz duży potencjał aranżacyjny. Istnieje możliwość stworzenia nowoczesnego salonu z aneksem kuchennym poprzez przeniesienie kuchni do jednego z pokoi. Dzięki temu można uzyskać przestronną, jasną i komfortową strefę dzienną idealną do codziennego życia i spotkań z rodziną czy znajomymi.

Mieszkanie świetnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, pary

Układ mieszkania:

przestronny salon z wyjściem na balkon,

2 ustawne sypialnie,

Dodatkowe informacje:

powierzchnia: 60,10 m²,

piętro: 1/4,

czynsz: 780 zł,

księga wieczysta bez obciążeń,

balkon,

spokojna i zielona okolica,

posiadamy klucze.

Lokalizacja:

Mieszkanie znajduje się na doskonale zagospodarowanym osiedlu z pełną infrastrukturą: