Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Ełk, 44 m2, parter

Oferta sprzedaży od Victoria House Nieruchomości

Ełk

295 000

6 704 /m2

Wygodne, umeblowane mieszkanie na parterze!
Wygodne, umeblowane mieszkanie na parterze!

Główne cechy mieszkania

Cena

295 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

44 m2

Cena za m2

6 704 zł

Piętro

0

Opis nieruchomości o powierzchni 44 m2

Wygodne, umeblowane mieszkanie na parterze!

WYGODNE, UMEBLOWANE MIESZKANIE NA PARTERZE !

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,38 m2 , położone na parterze w doskonałej lokalizacji - w samym centrum Ełku. To idealna propozycja zarówno dla rodziny, singla czy seniora, jak również świetna inwestycja pod wynajem.

Mieszkanie zachwyca praktycznym układem pomieszczeń i przytulnym wnętrzem. W skład lokalu wchodzą dwa ustawne pokoje, oddzielna kuchnia z zabudową, łazienka z WC oraz przedpokój .

Dodatkowym atutem jest duża piwnica , zapewniająca wygodne miejsce do przechowywania.

Lokal jest zadbany i gotowy do zamieszkania bez większych nakładów finansowych. W cenie pozostaje kompletne umeblowanie oraz sprzęt AGD, dzięki czemu nowy właściciel może wprowadzić się niemal od razu i cieszyć komfortem mieszkania od pierwszego dnia.

Najważniejsze zalety nieruchomości:

• świetna lokalizacja w centrum Ełku

• parter - wygodny dostęp bez schodów

• funkcjonalny i wygodny rozkład pomieszczeń

• kompletne umeblowanie oraz AGD w cenie

• duża piwnica

• idealne do zamieszkania lub pod inwestycję

Budynek zarządzany jest przez Wspólnotę Mieszkaniową. Czynsz wynosi ok. 660 zł i obejmuje m.in. centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, eksploatację, sprzątanie klatek, domofon oraz wywóz śmieci . Dodatkowo płatne są jedynie media (woda, prąd) według zużycia. Ciepła woda pochodzi z nowoczesnego, energooszczędnego bojlera elektrycznego.