Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Gdańsk Brzeźno, 35,60 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Gdańsk, Brzeźno

628 900

17 665 /m2

10 min do morza pieszo ! 2 pok. tramwaj
10 min do morza pieszo ! 2 pok. tramwaj

Główne cechy mieszkania

Cena

628 900 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

35,60 m2

Cena za m2

17 665 zł

Piętro

1

Dostępne od

2027-10-01

Opis nieruchomości o powierzchni 35,60 m2

10 min do morza pieszo ! 2 pok. tramwaj

* Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i PCC * 

Nowoczesna inwestycja położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - łącząca bliskość plaży, świetną komunikację i pełną infrastrukturę miejską. 

Idealna lokalizacja dla osób pracujących i studiujących w różnych częściach miasta. Spacer nad morze w 10 minut, tramwaj w 3 minuty i szybki dojazd do centrum sprawiają, że to lokalizacja idealna zarówno do życia, jak i inwestycji.

Szybkie połączenie z całym Gdańskiem
przystanki tramwajowe i autobusowe: ok. 3-5 min pieszo
dojazd do centrum Gdańska: ok. 15-20 min komunikacją miejską
Wrzeszcz (węzeł biznesowo-handlowy): ok. 10-15 min tramwajem
łatwy dojazd do SKM i PKP (Wrzeszcz / Gdańsk Główny)

 Codzienny kontakt z morzem, lasem i terenami spacerowymi
plaża w Brzeźnie: ok. 10-12 min spacerem
Park Brzeźnieński im. Haffnera: ok. 3-5 min pieszo
molo w Brzeźnie: ok. 10-12 min spacerem
ścieżki rowerowe wzdłuż wybrzeża: 1-2 min od inwestycji

sklepy spożywcze i punkty usługowe: 2-5 min pieszo
restauracje, kawiarnie, sezonowa gastronomia nadmorska: 5-10 min spacerem
większe zakupy:
Galeria Zaspa: ok. 10 min autem / 15 min tramwajem
Galeria Metropolia (Wrzeszcz): ok. 10-15 min tramwajem

UCZELNIE WYŻSZE 
Politechnika Gdańska: ok. 15 min samochodem
GUMed: ok. 15 samochodem
Akademia Sztuk Pięknych: ok. 15 min samochodem
Uniwersytet Gdański: 15 min samochodem