Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Gdańsk Wrzeszcz Górny, 36 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Gdańsk, Wrzeszcz Górny, al. Grunwaldzka

667 760

18 548 /m2

Odbiór w tym roku | blisko skm |  pod inwestycje
Odbiór w tym roku | blisko skm |  pod inwestycje

Główne cechy mieszkania

Cena

667 760 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

36 m2

Cena za m2

18 548 zł

Piętro

1

Dostępne od

2026-12-01

Opis nieruchomości o powierzchni 36 m2

Odbiór w tym roku | blisko skm | pod inwestycje

Szukasz mieszkania, które zarabia i nie stoi puste?
To mieszkanie to pewniak - w samym sercu Wrzeszcza.
Wrzeszcz = jedna z najlepiej wynajmujących się lokalizacji w Gdańsku

  •  idealny układ pod wynajem
  •  tramwaj 3 min | SKM 10 min
  •  blisko Galeria Bałtycka i Olivia Business Centre
  •  wszystko w zasięgu spaceru

Lokalizacja => zero kompromisów

  • tramwaj - ok. 3 min pieszo
  • autobus - 3-5 min
  • SKM Wrzeszcz - ok. 10 min.

Szybki dojazd:

  • centrum Gdańska
  • Olivia Business Centre
  • Alchemia

Wszystko pod ręką (dosłownie):

  • sklepy spożywcze - 1-3 min
  • piekarnie, restauracje, kawiarnie - w zasięgu spaceru
  • Galeria Bałtycka
  • Galeria Metropolia
  • CH Manhattan

Balans miasta i natury:
Park Jaśkowej Doliny
Trójmiejski Park Krajobrazowy

Dlaczego to dobra decyzja?

  1. Wrzeszcz = jedna z najlepszych lokalizacji inwestycyjnych w Trójmieście
  2. idealne pod najem (studenci, młodzi profesjonaliści)
  3. łatwe do wykończenia i aranżacji
  4. wysoka płynność - takie mieszkania sprzedają się szybko
To mieszkanie to bezpieczna inwestycja + komfort życia w topowej lokalizacji.
Nie musisz wybierać - tutaj masz jedno i drugie.

Zadzwoń i umów się na prezentację.

Mieszkanie 2 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 36 m2

Piętro: 1

Liczba pokoi: 2

Liczba łazienek: 1

Liczba sypialni: 1