Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Gdańsk Wrzeszcz, 49,82 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Trevo Nieruchomości

Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Jana Kochanowskiego

670 000

13 448 /m2

3 pokoje | idealne pod inwestycję | wrzeszcz
3 pokoje | idealne pod inwestycję | wrzeszcz

Główne cechy mieszkania

Cena

670 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

49,82 m2

Cena za m2

13 448 zł

Piętro

1

Dostępne od

2025-08-11

Opis nieruchomości o powierzchni 49,82 m2

3 pokoje | idealne pod inwestycję | wrzeszcz

3-pokojowe mieszkanie we Wrzeszczu - idealne dla rodziny lub inwestora!

Wizualizacja salonu z aneksem ma charakter poglądowy.

Marzysz o mieszkaniu w sercu Wrzeszcza, które łączy świetną komunikację, bliskość uczelni i miejskich udogodnień z ciszą i spokojem kameralnej okolicy?
Ta nieruchomość spełni te oczekiwania zarówno jako komfortowe miejsce do życia, jak i pewna inwestycja pod wynajem.

Najważniejsze atuty nieruchomości: 
- doskonała lokalizacja - szybki dostęp do tramwaju, autobusu oraz SKM
- jedynie ok. 10 minut jazdy do dworca Gdańsk Wrzeszcz
- blisko Politechniki Gdańskiej - idealne pod wynajem dla studentów
- mieszkanie po generalnym remoncie (kilka lat temu)
- możliwość oddzielenia salonu od aneksu kuchennego - idealne rozwiązanie pod inwestycję i wynajem na pokoje
- dwustronna ekspozycja (wschód-zachód) zapewniająca dużą ilość naturalnego światła
- możliwość szybkiego wydania nieruchomości

Opis mieszkania:
Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 49,82 m², położone na 1. piętrze kameralnej kamienicy.

Układ mieszkania został zaprojektowany w sposób bardzo praktyczny, dzięki czemu nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Dodatkowym atutem jest możliwość wydzielenia niezależnej strefy dziennej i oddzielenia salonu od kuchni, co zwiększa potencjał najmu na pokoje.