Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Gdańsk Piecki-Migowo, 26,08 m2, parter

Oferta sprzedaży od Magic House

Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Janusza Kusocińskiego

529 000

20 283 /m2

Kawalerka z ogrodem | morena
Kawalerka z ogrodem | morena

Główne cechy mieszkania

Cena

529 000 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

26,08 m2

Cena za m2

20 283 zł

Piętro

0

Opis nieruchomości o powierzchni 26,08 m2

Kawalerka z ogrodem | morena

Nowoczesna kawalerka z ogródkiem | Morena

Na sprzedaż oferowane jest funkcjonalne i w pełni wykończonane mieszkanie o powierzchni 26,08 m², zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji na gdańskiej Morenie przy ul. Kusocińskiego. Lokal usytuowany jest na parterze apartamentowca i wyróżnia się dostępem do prywatnego ogródka o powierzchni 11,67 m², który stanowi idealną przestrzeń do relaksu. Nieruchomość sprzedawana jest w standardzie „pod klucz” - z kompletnym umeblowaniem oraz sprzętem AGD, co pozwala na natychmiastowe zamieszkanie lub szybki wynajem.

NIERUCHOMOŚĆ W TRAKCIE WYKAŃCZANIA POD KLUCZ !!!!!

Najważniejsze atuty

  • Prywatny ogródek 11,67 m² - dodatkowa przestrzeń do wypoczynku
  • Wykończenie pod klucz - gotowe do zamieszkania bez dodatkowych kosztów
  • Pełne umeblowanie i AGD w cenie mieszkania
  • Doskonała lokalizacja z dostępem do komunikacji miejskiej
  • Monitoring i ochrona - podwyższony poziom bezpieczeństwa
  • Liczne ogólnodostępne miejsca parkingowe

Układ pomieszczeń

  • Salon z aneksem kuchennym - 17,93 m²
  • Łazienka - 5,33 m²
  • Hol - 2,82 m²

Dodatkowo:

  • Ogródek - 11,67 m²

Standard wykończenia

Mieszkanie zostanie wykończone w nowoczesnym standardzie, z dbałością o funkcjonalność i estetykę. Kuchnia wyposażona będzie w zabudowę meblową oraz sprzęt AGD (okap, piekarnik, płyta indukcyjna). Łazienka oferuje komfortowy prysznic oraz podwieszaną toaletę. W lokalu znajdzie się również pełne umeblowanie, w tym łóżko, kanapa, stół, krzesła oraz elementy dodatkowe takie jak oświetlenie czy karnisze.