Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Wiślinka, 29,60 m2, parter

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

gdański, Wiślinka, ul. Łąkowa

559 262

18 893 /m2

Widok na marinę jachtową, plaża
Widok na marinę jachtową, plaża

Główne cechy mieszkania

Cena

559 262 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

29,60 m2

Cena za m2

18 893 zł

Piętro

0

Dostępne od

2026-12-31

Opis nieruchomości o powierzchni 29,60 m2

Widok na marinę jachtową, plaża

Apartament z widokiem na marinę — Twój prywatny port przy Martwej Wiśle.

Wyobraź sobie poranek, gdy otwierasz drzwi tarasu i pierwszą rzeczą, którą widzisz, jest las masztów kołyszących się na wodzie. Słychać tylko lekkie pobrzękiwanie olinowania i mewy. To nie jest zwykłe mieszkanie. To Twój azyl na lądzie, który czuje się jak przedłużenie pokładu jachtu.
Tutaj życie toczy się w rytmie wiatru i fal. Marina jachtowa dosłownie pod Twoimi oknami, klub żeglarski tuż obok, a Twoje miejsce cumownicze czeka, gdy zechcesz wypłynąć.

Co zyskujesz:

  • Bezpośredni widok na marinę i jachty — prestiż, którego nie da się podrobić
  • Możliwość cumowania własnej łodzi zaledwie kilka kroków od apartamentu
  • Kameralną społeczność ludzi, którzy tak jak Ty kochają żagle, wodę i wolność
  • Plaże, wydmy i rezerwaty przyrody dosłownie na wyciągnięcie ręki
  • Przestronny taras, na którym poranna kawa smakuje zupełnie inaczej
  • Strefę wellness z saunami, basenem, siłownią i SPA — idealną po dniu spędzonym na wodzie

Lokalizacja to raj dla żeglarza: z jednej strony dzika przyroda i cisza, z drugiej — zaledwie 15-20 minut do Gdańska, gdy zechcesz wrócić do miejskich atrakcji.
Design apartamentu nawiązuje do luksusowych jachtów — szlachetne materiały, przemyślane detale, przestronność i elegancja, która nie krzyczy, tylko szepcze klasę. To przestrzeń stworzona dla kogoś, kto ceni styl życia związany z morzem.