Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Gdańsk Letnica, 66,50 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od Magic House

Gdańsk, Letnica, ul. None

1 260 000

18 947 /m2

3 pokoje | wysoki standard| przystań letnica
3 pokoje | wysoki standard| przystań letnica

Główne cechy mieszkania

Cena

1 260 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

66,50 m2

Cena za m2

18 947 zł

Piętro

3

Opis nieruchomości o powierzchni 66,50 m2

3 pokoje | wysoki standard| przystań letnica

Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie 3-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu Przystań Letnica II etap w Gdańsku. Nieruchomość została wykończona z dużą dbałością o jakość materiałów oraz komfort codziennego użytkowania. To idealna propozycja dla rodzin, par oraz osób szukających gotowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji blisko morza.

Najważniejsze atuty:

Wysoki standard wykończenia i jakościowy sprzęt AGD
Funkcjonalny układ 3 pokoi
Dodatkowe pomieszczenie gospodarcze z pralką i suszarką
Słoneczny balkon ok. 8 m²
Miejsce w hali garażowej ze schowkiem
Osiedle z zadbaną zielenią
Plaża w zasięgu około 7 minut spacerem

Układ pomieszczeń:

Salon z aneksem kuchennym (ok. 25 m²)
Sypialnia z szafą wnękową (ok. 13 m²)
Pokój dziecięcy (ok. 11 m²)
Łazienka
Pomieszczenie gospodarcze
Przedpokój z pojemną szafą
Balkon (ok. 8 m²)

Mieszkanie zostało urządzone z myślą o własnych potrzebach właścicieli, co widoczne jest w jakości zastosowanych materiałów oraz starannie dobranym wyposażeniu. Kuchnia wyposażona została w sprzęt renomowanych marek, takich jak Electrolux, Samsung czy Whirlpool. Funkcjonalny układ oraz dodatkowe pomieszczenie gospodarcze znacząco zwiększają komfort codziennego użytkowania.

Budynek / osiedle:
Nowoczesne osiedle Przystań Letnica wyróżnia się estetyczną architekturą oraz starannie zagospodarowanymi terenami zielonymi. Inwestycja zapewnia komfortowe warunki do życia oraz przyjazną przestrzeń dla rodzin z dziećmi.