Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Gdynia Redłowo, 52,30 m2, 8 piętro

Oferta sprzedaży od White Wood Nieruchomości

Gdynia, Redłowo, Legionów

1 050 000

20 076 /m2

2 pok z pięknym widokiem | invest komfort
2 pok z pięknym widokiem | invest komfort

Główne cechy mieszkania

Cena

1 050 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

52,30 m2

Cena za m2

20 076 zł

Piętro

8

Dostępne od

2026-04-30

Opis nieruchomości o powierzchni 52,30 m2

2 pok z pięknym widokiem | invest komfort

Najważniejsze atuty:

  • Położenie na najwyższym, 8. piętrze gwarantuje spektakularny widok na Trójmiejski Park Krajobrazowy oraz dużą prywatność.
  • Osiedle Invest Komfort z całodobową ochroną, salą fitness oraz placem zabaw tylko dla mieszkańców.
  • Słoneczna ekspozycja południowo-zachodnia zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz przez większą część dnia.
  • Atrakcyjna lokalizacja w Gdyni Redłowo łączy wygodny dostęp do komunikacji miejskiej z bezpośrednią bliskością terenów zielonych i rekreacyjnych.

Lokalizacja i komunikacja:
Nieruchomość położona jest w Gdyni Redłowie przy ul. Legionów, na terenie nowoczesnego i cenionego osiedla Altus, w doskonale skomunikowanej części miasta – zaledwie kilka minut od przystanków autobusowych oraz SKM. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, a na dolnych kondygnacjach budynku funkcjonują lokale handlowo-usługowe; w pobliżu dostępne są również popularne sklepy, takie jak Biedronka. Lokalizacja idealnie łączy bliskość Śródmieścia z kameralnym charakterem spokojniejszej części Gdyni, oferując jednocześnie szybki dostęp do terenów zielonych oraz nadmorskich atrakcji – w krótkim czasie można dotrzeć spacerem lub rowerem do Kępy Redłowskiej oraz plaży w Orłowie.

Budynek
Inwestycja Altus w Gdyni Redłowie to nowoczesne osiedle o podwyższonym standardzie, które wyróżnia się elegancką architekturą, wysoką jakością wykonania oraz dbałością o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.