Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Gdynia Cisowa, 59 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Honey Home

Gdynia, Cisowa, ul. Chylońska

649 000

11 000 /m2

Gotowe do wprowadzenia się 3-pokojowe mieszkanie!
Gotowe do wprowadzenia się 3-pokojowe mieszkanie!

Główne cechy mieszkania

Cena

649 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

59 m2

Cena za m2

11 000 zł

Piętro

2

Dostępne od

2026-05-04

Opis nieruchomości o powierzchni 59 m2

Gotowe do wprowadzenia się 3-pokojowe mieszkanie!

Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie (59 m²) położone w Gdyni przy ul. Chylońskiej mieszczące się na 2 piętrze budynku.

BUDYNEK
Zadbany budynek mieszkalny. Klatka schodowa w dobrym stanie.
Przy budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców.

MIESZKANIE
3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m², po generalnym remoncie, wykończone w nowoczesnym standardzie.
Nieruchomość gotowa do wprowadzenia się - bez dodatkowych nakładów finansowych.

Mieszkanie składa się z:

  • salonu
  • dwóch niezależnych sypialni
  • kuchni
  • łazienki
  • korytarza

LOKALIZACJA
Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa.
W najbliższym sąsiedztwie znajdują się:

  • sklepy
  • szkoły
  • przedszkola
  • punkty usługowe
  • przystanki komunikacji miejskiej

Dobra komunikacja zapewnia szybki dojazd do centrum oraz innych części miasta.

DODATKOWE INFORMACJE

  • piwnica
  • miejsca parkingowe ogólnodostępne
  • 2 piętro
  • mieszkanie po generalnym remoncie

OPŁATY
Opłaty kształtują się:
lato ok. 800 zł
zima ok. 1200 zł

Zapraszam na prezentacje.

BIURO HONEY HOME OFERUJE:
bezpieczną, całościową transakcję przeprowadzoną przez profesjonalistów
pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na jak najlepszych warunkach
współpracujące notariaty oferują preferencyjne stawki dla naszych klientów

Mieszkanie 3 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 59 m2