Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Gdynia Karwiny, 67 m2, 4 piętro

Oferta sprzedaży od Tyszkiewicz Nieruchomości

Gdynia, Karwiny, ul. Janiny Porazińskiej

1 500 000

22 388 /m2

Luksusowe i nowe – zamieszkaj jako pierwszy!
Luksusowe i nowe – zamieszkaj jako pierwszy!

Główne cechy mieszkania

Cena

1 500 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

67 m2

Cena za m2

22 388 zł

Piętro

4

Opis nieruchomości o powierzchni 67 m2

Luksusowe i nowe – zamieszkaj jako pierwszy!

Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.

Na sprzedaż wyjątkowe, luksusowe mieszkanie z antresolą - Gdynia Karwiny, ul. Janiny Porazińskiej.

Oferuję na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 61 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Karwinach. Nieruchomość wyróżnia się nie tylko świetną lokalizacją, ale także wysokim standardem wykończenia oraz unikalnym układem z antresolą, który zapewnia poczucie dużej przestrzeni i komfortu.

Mieszkanie jest zupełnie nowe - nigdy wcześniej nie było zamieszkałe, co stanowi ogromny atut dla osób poszukujących świeżej, gotowej do wprowadzenia nieruchomości.

Atuty nieruchomości:

  • powierzchnia 61,04 m² + antresola zwiększająca funkcjonalność i przestrzeń
  • dwa przestronne balkony
  • wysoki standard wykończenia z użyciem drogich, wysokiej jakości materiałów
  • nowoczesny, luksusowy charakter wnętrza
  • miejsce postojowe w hali garażowej
  • bardzo dobra komunikacja - szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta
  • spokojna, zielona okolica z pełną infrastrukturą

Mieszkanie idealnie sprawdzi się zarówno dla osób ceniących komfort i nowoczesny styl życia, jak i jako inwestycja.

Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej i bardzo cenionej dzielnicy Gdynia Karwiny - idealnej zarówno do życia, jak i pod inwestycję. To miejsce łączy spokój, bliskość natury oraz szybki dostęp do całego Trójmiasta. Największym atutem lokalizacji jest bezpośrednia bliskość Obwodnicy Trójmiasta, co umożliwia sprawny dojazd zarówno do centrum Gdyni, Sopotu, jak i Gdańska. To ogromne udogodnienie dla osób pracujących w różnych częściach aglomeracji.