Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Gdynia Pustki Cisowskie-Demptowo, 40 m2, parter
Oferta sprzedaży od Tyszkiewicz Nieruchomości
Gdynia, Pustki Cisowskie-Demptowo, ul. Skarbka
419 000 zł
10 475 zł/m2

Główne cechy mieszkania
Opis nieruchomości o powierzchni 40 m2
Mieszkanie z bezpośrednim wejściem.
Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.
Ciekawe mieszkanie, do którego wchodzisz bezpośrednio z zewnątrz. Zadbane, otwarta przestrzeń.
Opis nieruchomości:
Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Gdyni - Pustki Cisowskie. Lokal znajduje się na parterze kameralnego budynku z 1999 roku i posiada niezależne wejście bezpośrednio z zewnątrz, co zapewnia komfort oraz poczucie prywatności.
Mieszkanie zostało odświeżone z dużą dbałością przez właściciela, z myślą o wygodzie przyszłego nabywcy. Wszystkie prace wykonano starannie, a lokal jest w pełni przygotowany do zamieszkania.
Układ pomieszczeń:
- salon z aneksem kuchennym
- sypialnia
- łazienka
- przedpokój
Standard techniczny i wyposażenie:
- Nowe okna Drutex IGLO Energy Classic - 7-komorowe, 3-szybowe, bardzo dobra izolacja termiczna i akustyczna.
- Rolety antywłamaniowe we wszystkich oknach.
- Ściany profesjonalnie oczyszczone oraz świeżo odmalowane.
- Wymienione oświetlenie, włączniki i gniazdka elektryczne.
- Ogrzewanie elektryczne - nowe grzejniki + programowalny termostat.
- Zamontowana instalacja fotowoltaiczna (finansowanie ze środków własnych - bez podwyżek funduszu remontowego).
- Nowa kabina prysznicowa.
- Kuchnia odświeżona (wymienione zawiasy i uchwyty).
- TV, zmywarka, pralka, lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, meble oraz duża szafa w zabudowie w sypialni.