Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Gdynia Pogórze, 71,11 m2, 7 piętro

Oferta sprzedaży od Dom Hunter Nieruchomości

Gdynia, Pogórze, ul. Żeliwna

827 000

11 629 /m2

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie  z widokiem na las
Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie  z widokiem na las

Główne cechy mieszkania

Cena

827 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

71,11 m2

Cena za m2

11 629 zł

Piętro

7

Opis nieruchomości o powierzchni 71,11 m2

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na las

Zdecydowanie nietuzinkowa oferta — budownictwo bezpośrednio graniczące z lasem to lokalizacja, której nie zastąpi
żaden park miejski.
Blok z 2009 roku, zadbany, w cichej okolicy. Rzadko spotykane połączenie: cisza i tereny spacerowe za oknem, a
jednocześnie bardzo szybki dojazd do obwodnicy.
Z salonu wychodzisz bezpośrednio na logię, z której rozpościera się piękny widok na las. Mieszkanie jest wspaniale
doświetlone przez cały dzień.

UKŁAD MIESZKANIA:
- przedpokój z obszernymi szafami (funkcja garderoby)
- salon z wyjściem na logię z widokiem na las
- kuchnia jasna w kwadracie, częściowo otwarta na salon
- dwie niezależne sypialnie
- duża łazienka z wanną, wykończona kaflami i terakotą

Mieszkanie czyste i zadbane, w cenie pozostają zabudowy stałe w kuchni wraz ze sprzętem AGD i zabudowy na przedpokoju, mieszkanie gotowe do wprowadzenia. 
Do mieszkania przynależy miejsce w hali garażowej (opłata dodatkowa). Na osiedlu pełna infrastruktura, niedaleko sklepy, szkoły, ośrodki zdrowia, siłownie. 
Wydanie do uzgodnienia, zapraszam na prezentację. 

Gwarantujemy ci:
Pomoc przez cały etap sprzedaży aż do przekazania
Nadzór licencjonowanego pośrednika
Pomoc w uzyskaniu kredytu
Bezpieczeństwo transakcji- każda transakcja jest objęta polisą OC w PZU

Mieszkanie 3 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 71,11 m2

Piętro: 7

Liczba pokoi: 3

Liczba łazienek: 1

Liczba sypialni: 2