Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Gliwice, 17,98 m2, 5 piętro

Oferta sprzedaży od ET PROPERTY sp. z o.o.

Gliwice

220 000

12 235 /m2

Sprzedam kawalerkę w centrum gliwic
Sprzedam kawalerkę w centrum gliwic

Główne cechy mieszkania

Cena

220 000 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

17,98 m2

Cena za m2

12 235 zł

Piętro

5

Opis nieruchomości o powierzchni 17,98 m2

Sprzedam kawalerkę w centrum gliwic

Oferujemy Państwu do sprzedania kawalerkę o pow. 17,98 m 2 w kamienicy na IV kondygnacji w ścisłym centrum Gliwic. Mieszkanie po generalnym remoncie w grudniu 2022 roku.

W pokoju znajduje się wersalka, komoda, szafa, telewizor, stolik, 2 krzesła oraz zabudowana płyta ceramiczna, zlewozmywak, lodówka. W łazience: wc, umywalka i kabina prysznicowa, woda podgrzewana bojlerem elektrycznym.

Mieszkanie położone jest w środkowej części budynku, dzięki czemu jest ciepłe, ogrzewane grzejnikiem elektrycznym i w praktyce jest ono w pełni wystarczające.

Niski czynsz w wysokości 192 złote.

W pobliżu:

sklepy, banki, przedszkole, Urząd Miejski, Dworzec PKP, restauracje, Rynek, park Chopina, skwerki, przystanki komunikacji miejskiej.

Polecam!!!

Gwarantujemy jakość usług zgodną ze standardami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Jesteśmy członkiem Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami Tomasz Osdarty, nr licencji pośrednika: 22678.

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Mieszkanie 1 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 17,98 m2

Piętro: 5

Liczba pięter: 5

Liczba pokoi: 1