Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Jastrzębie-Zdrój, 64,80 m2, parter

Oferta sprzedaży od Nieruchomości LOKUM

Jastrzębie-Zdrój, ul. Marusarzówny

369 000

5 694 /m2

M-4 marusarzówny gotowe do zamieszkania
M-4 marusarzówny gotowe do zamieszkania

Główne cechy mieszkania

Cena

369 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

64,80 m2

Cena za m2

5 694 zł

Piętro

0

Opis nieruchomości o powierzchni 64,80 m2

M-4 marusarzówny gotowe do zamieszkania

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,8 m2 przy ulicy Marusarzówny.

Dlaczego warto tu zamieszkać ?

- wysoki standard bez nakładów - mieszkanie przeszło generalny remont 5 lat temu, a obecnie zostało odmalowane (za wyj. pokoju dziecięcego)

- idealny układ - trzy niezależne, nieprzechodnie pokoje to gwarancja prywatności dla każdego domownika

- kuchnia, która inspiruje- jasna, z oknem i w pełnej zabudowie (zmywarka, lodówka, piekarnik, płyta gazowa - wszystko w cenie!)

- komfort codzienności - osobne WC i łazienka to koniec porannych kolejek, a przynależna piwnica pomieści wszystko, co zbędne na co dzień

- wyjątkowa atmosfera - będziesz mieć bardzo życzliwych i spokojnych sąsiadów, co w bloku jest na wagę złota

Mieszkanie jest wyjątkowo słoneczne i zadbane. W salonie, kuchni i przedpokoju oko cieszą nowoczesne, podwieszane sufity. W pokojach na ścianach gładzie, na podłodze panele. Blok po termomodernizacji i remoncie klatek.

Lokalizacja, która ułatwia życie:

wszystko masz pod ręką (szkoła, przedszkole, place zabaw, sklepy, przychodnia, apteka i park)

Idealne miejsce dla rodziny !

Mieszkanie stanowiące odrębną własność. Nieruchomość dostępna od zaraz.

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację. Przekonaj się osobiście, jak dobrze się tu poczujesz!

Oferta na wyłączność biura.

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Mieszkanie 3 pokojowe