Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Jastrzębie-Zdrój, 55,70 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Nieruchomości LOKUM

Jastrzębie-Zdrój, ul. Wielkopolska

275 000

4 937 /m2

M-4 ul. wielkopolska i piętro
M-4 ul. wielkopolska i piętro

Główne cechy mieszkania

Cena

275 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

55,70 m2

Cena za m2

4 937 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 55,70 m2

M-4 ul. wielkopolska i piętro

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 55,7m2 usytuowane na I piętrze przy ul. Wielkopolskiej.

W skład lokalu wchodzą: salon z otwartą kuchnią, przedpokój, łazienka, dwie sypialnie oraz przynależna piwnica.

W całym mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna, instalacja wodno-kanalizacyjna, świeże wylewki oraz gładzie. Na podłodze panele wysokiej jakości, okna PCV, nowe drzwi wewnętrzne.

Dogodna lokalizacja w pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole, komunikacja miejska, apteka, plac zabaw.

Zapraszamy na niezobowiązującą prezentację.

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Mieszkanie 3 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 55,70 m2

Piętro: 1

Liczba pięter: 10

Liczba pokoi: 3