Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Jelenia Góra, 44,51 m2, parter

Oferta sprzedaży od ABN Stępień Nieruchomości

Jelenia Góra

510 000

11 458 /m2

Nowe mieszkanie w cieplicach śląskich-zdrój
Nowe mieszkanie w cieplicach śląskich-zdrój

Główne cechy mieszkania

Cena

510 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

44,51 m2

Cena za m2

11 458 zł

Piętro

0

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 44,51 m2

Nowe mieszkanie w cieplicach śląskich-zdrój

Nowe mieszkanie w Cieplicach Śląskich-Zdrój

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Cieplice Śląskie-Zdrój.

Lokal znajduje się na wysokim parterze nowoczesnego budynku z 2022 roku i zachwyca zarówno funkcjonalnym układem, jak i starannym wykończeniem.

Powierzchnia całkowita to 44,51 m², w skład wchodzi:

• jasny salon z aneksem kuchennym

• przestronna sypialnia

• przedpokój

• łazienka z WC

• komórka lokatorska

Wnętrze zostało urządzone z dużą dbałością o detale - jest przytulne, nowoczesne i bardzo funkcjonalne. Każda przestrzeń została dobrze wykorzystana, dzięki czemu mieszkanie jest komfortowe do codziennego życia.

Miesięczne koszty utrzymania wynoszą ok. 550 zł i obejmują m.in. zaliczkę na ogrzewanie, fundusz remontowy, opłatę eksploatacyjną oraz wynagrodzenie zarządcy.

Dodatkowym atutem jest dobra komunikacja z centrum miasta oraz bliskość przystanków autobusowych.

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację - to mieszkanie naprawdę warto zobaczyć na żywo!

Zobacz Wirtualny Spacer:

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Wirtualny spacer

virtual tour icon
virtual tour background

Mieszkanie 2 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 44,51 m2

Piętro: 0

Liczba pięter: 3

Liczba pokoi: 2

Liczba sypialni: 1

Ogrzewanie: Miejskie

Dodatkowe powierzchnie

Liczba balkonów: 1