Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Jelenia Góra, 57,53 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Łuczyński i Partnerzy Spółka z o. o.

Jelenia Góra, ul. Jana Kilińskiego

229 000

3 980 /m2

Duże mieszkanie do remontu z opinia kominiarska
Duże mieszkanie do remontu z opinia kominiarska

Główne cechy mieszkania

Cena

229 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

57,53 m2

Cena za m2

3 980 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 57,53 m2

Duże mieszkanie do remontu z opinia kominiarska

Szukasz lokalu w centrum miasta do własnej aranżacji?
Mam dla Ciebie ciekawą ofertę.

Zapraszam Cię na prezentację lokalu mieszkalnego dwu pokojowego o powierzchni 57,53 m2, położonego na I piętrze w kamienicy przy ul. Kilińskiego 18 w Jeleniej Górze.

W skład podanej powierzchni wchodzi:
*przedpokój
*łazienka
*salon z opcją wykonania aneksu kuchennego
*dotychczas kuchnia z jadalnią - możliwość zrobienia drugiej sypialni
* mały pokój

Mieszkanie ogrzewane było piecami kaflowymi, które zostały rozebrane. Jest możliwość wykonania ogrzewania gazowego - jest opinia kominiarska.
Czynsz wynosi 356 zł.
Okna drewniane, które wychodzą na dziedziniec wewnętrzny.
Lokal wymaga remontu, co daje szerokie możliwości dostosowania go do indywidualnych potrzeb.

Polecam i zapraszam,
Adrianna Wróblewska

Mieszkanie 3 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 57,53 m2

Piętro: 1

Liczba pokoi: 3

Liczba łazienek: 1

Liczba sypialni: 2

Ogrzewanie: Kominkowe