Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Jelenia Góra, 93,01 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od ABN Stępień Nieruchomości

Jelenia Góra, ul. M.Curie-Skłodowskiej

665 000

7 149 /m2

Gotowe do zamieszkania, przestronne z potencjałem
Gotowe do zamieszkania, przestronne z potencjałem

Główne cechy mieszkania

Cena

665 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

93,01 m2

Cena za m2

7 149 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 93,01 m2

Gotowe do zamieszkania, przestronne z potencjałem

WYJĄTKOWE MIESZKANIE W SERCU JELENIEJ GÓRY ŚWIETNA LOKALIZACJA, PRZESTRZEŃ I POTENCJAŁ

Szukasz miejsca, które łączy klimat zabytkowej kamienicy z nowoczesnym komfortem? A może szukasz idealnego adresu na swoją kancelarię, lub szkołę językową?

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne 93 m2, zadbane mieszkanie usytuowane na I piętrze pięknej kamienicy w samym centrum Jeleniej Góry (Śródmieście). To nieruchomość, która „oddycha” przestrzenią i oferuje nieograniczone możliwości aranżacyjne.

DLACZEGO TO MIESZKANIE JEST WYJĄTKOWE?

Super stan : Właściciel traktował nieruchomość jako bazę wypoczynkową, a nie mieszkanie stałe. W efekcie wnętrza nie noszą śladów zużycia, mieszkanie nie było wynajmowane.

Wysoka jakość wykończenia: Nowe okna PCV, panele najwyższej jakości oraz nowoczesny, dwufunkcyjny piec gazowy kondensacyjny, który gwarantuje niskie koszty utrzymania.

Klimat i serce domu: W salonie znajduje się stylowy kominek (obecnie ozdobny, z możliwością montażu wkładu typu Bio-kominek), który nada wieczorom niepowtarzalny nastrój i przytulną atmosferę.

Elastyczność: Pokoje są niezwykle ustawne i wysokie. A jeśli marzysz o bardzo dużej przestrzeni dziennej, istnieje możliwość połączenia dwóch pokoi w jeden imponujący salon.

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT PARKOWANIA

Teren wokół kamienicy jest ogrodzony , a wjazd zabezpiecza elektryczna brama na pilota . Do dyspozycji mieszkańców są miejsca parkingowe na przestronnym podwórku oraz ogólnodostępny parking miejski bezpośrednio przed budynkiem.