Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje starogardzki, 107,20 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Tyszkiewicz Nieruchomości

starogardzki, ul. Długa

550 000

5 130 /m2

Kaliska - m 3-pokojowe, garaż, piwnica - okazja!
Kaliska - m 3-pokojowe, garaż, piwnica - okazja!

Główne cechy mieszkania

Cena

550 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

107,20 m2

Cena za m2

5 130 zł

Piętro

1

Dostępne od

2026-04-27

Opis nieruchomości o powierzchni 107,20 m2

Kaliska - m 3-pokojowe, garaż, piwnica - okazja!

Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie + garaż + piwnica, Kaliska

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

  • mieszkanie po generalnym remoncie (2025 r.)
  • wymienione instalacje elektryczna i wodno-kanalizacyjna
  • funkcjonalny układ 3 pokoi
  • duży balkon na całą szerokość salon
  • dodatkowa powierzchnia: garaż + piwnica
  • spokojna, zielona okolica z pełną infrastrukturą

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Środkowe mieszkanie o powierzchni 73,80 m², położone na 1. piętrze w niskim, dwupiętrowym bloku.
W skład lokalu wchodzą:

  • salon z wyjściem na przestronny balkon,
  • dwa niezależne pokoje,
  • kuchnia,
  • łazienka,
  • korytarz wykończony kamieniem gipsowym.

Do mieszkania przynależy również:

  • piwnica i garaż o powierzchni 33,40 m² 

Łączna powierzchnia całkowita wynosi 107,20 m².

STAN TECHNICZNY:                  
Nieruchomość przeszła generalny remont w 2025 roku, obejmujący:

  • wymianę instalacji elektrycznej,
  • wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej,
  • montaż nowoczesnego oświetlenia sterowanego pilotem (zmiana barwy i natężenia światła).

Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. Istnieje możliwość pozostawienia większości wyposażenia - cena nie obejmuje sprzętów AGD.

BUDYNEK:

  • niski blok (2 piętra),
  • zarządzany przez zarządcę z Czerska,