Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Kraków Dębniki, 32,50 m2, parter

Oferta sprzedaży od Azb Nieruchomości

Kraków, Dębniki

480 000

14 769 /m2

Kliny - soroki - 32,5m2 - balkon - piwnica
Kliny - soroki - 32,5m2 - balkon - piwnica

Główne cechy mieszkania

Cena

480 000 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

32,50 m2

Cena za m2

14 769 zł

Piętro

0

Opis nieruchomości o powierzchni 32,50 m2

Kliny - soroki - 32,5m2 - balkon - piwnica

KLINY - UL. SOROKI

32,5 M2 - BALKON - PIWNICA

Do sprzedaży mieszkanie w budynku z 2004 przy ul Soroki w dzielnicy Dębniki / Kliny. To najbardziej "zielona" dynamicznie rozwijająca się dzielnica Krakowa ze świetnym dojazdem komunikacją miejską do centrum Krakowa . Na osiedlu znajduje się mnóstwo sklepów dużych i małych , punktów usługowych lokali gastronomicznych a także pętla autobusowa. W okolicy znajduje się dużo terenów zielonych : Lasy Tynieckie , Uroczysko Skotniki a także Zakrzówek i Górka Pychowicka.

Mieszkanie mieści się w zadbanym budynku na wysokim parterze ( nad garażami ) , ma 32,5 m2 i składa się z dużego salonu z wyjściem na balkon , osobnej kuchni ( możliwość przerobienia na osobną sypialnie ) , przestronnego przedpokoju z szafą w zabudowie oraz łazienki z wanną. Mieszkanie w 2018 roku przeszło duży remont , obecnie zostało odświeżone . Ogrzewanie gazowe ( własny piec - obecnie został wymieniony na nowy ). Czynsz administracyjny to 480 PLN .

Zapraszam na prezentacje : Agnieszka Zinkiewicz-Blajda AZB NIERUCHOMOŚCI tel : 36

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Mieszkanie 1 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 32,50 m2

Piętro: 0

Liczba pięter: 3

Liczba pokoi: 1

Ogrzewanie: Gazowe