Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Kraków Mistrzejowice, 34,74 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Kraków, Mistrzejowice

534 200

15 377 /m2

Gotowe, kompaktowe mieszkanie, prowizja 0%
Gotowe, kompaktowe mieszkanie, prowizja 0%

Główne cechy mieszkania

Cena

534 200 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

34,74 m2

Cena za m2

15 377 zł

Piętro

1

Dostępne od

2026-05-05

Opis nieruchomości o powierzchni 34,74 m2

Gotowe, kompaktowe mieszkanie, prowizja 0%

Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupokojowe na 1 piętrze (powierzchnia 34,74 m2), położone w ciekawej lokalizacji, w krakowskich Mistrzejowicach. To dobra opcja pierwszego własnego mieszkania. Może to być także inwestycja pod wynajem.

Zakup od dewelopera, nabywca nie płaci prowizji i podatku PCC!!!

Ładne i nowoczesne osiedle, składające się z kilku budynków tworzących przyjazną przestrzeń dla mieszkańców.

Rozkład mieszkania:

Pokój dzienny z aneksem kuchennym
Sypialnia
Funkcjonalna łazienka
Balkon
Ekspozycja okien: zachodnia
Dobrze rozplanowane, ustawne mieszkanie - PROSTY, DOBRY UKŁAD POMIESZCZEŃ!

Atuty lokalizacji:

w pobliżu komunikacja tramwajowa i autobusowa
w rejonie placówki usługowe i oświatowe
markety spożywcze i sklepy dyskontowe
prosty wyjazd w kierunku północnej obwodnicy Krakowa
wygodny dojazd komunikacją miejską i własnym samochodem do centrum miasta

Zakup bez prowizji
Zakup bezpośrednio od dewelopera
Mieszkanie w stanie deweloperskim
Brak podatku PCC 2%

Jeżeli szukasz mieszkania w północnym Krakowie, skontaktuj się!!!
Mogę także przedstawić inne mieszkania w nowych krakowskich inwestycjach.

Chcesz poznać szczegóły? Chętnie pomogę. Napisz lub zadzwoń. Zapraszam!