Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Kraków Prądnik Biały, 55,94 m2, 4 piętro

Oferta sprzedaży od Emmerson Lumico

Kraków, Prądnik Biały

890 214

15 913 /m2

Tramwaj, 3-pokoje, gotowe
Tramwaj, 3-pokoje, gotowe

Główne cechy mieszkania

Cena

890 214 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

55,94 m2

Cena za m2

15 913 zł

Piętro

4

Opis nieruchomości o powierzchni 55,94 m2

Tramwaj, 3-pokoje, gotowe

UWAGA! OFERTA W PROGRAMIE "0% PROWIZJI". KOSZTY UMOWY POŚREDNICTWA PONOSI WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.

Inwestycja na Górce Narodowej

GOTOWE

Przestronne i jasne mieszkanie z balkonem 3,5m2

* salon z aneksem kuchennym

* dwie sypialnie

* łazienka

Osiedle Mieszkaniowe Górka Narodowa to w pełni funkcjonalne miejsce do życia z niezbędną infrastrukturą oraz terenami do wypoczynku i integracji.

Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą cieszyć się zarówno urokami życia w mieście jak i wypoczynkiem na łonie natury.

W okolicy rozbudowała się również bogata infrastruktura handlowo - usługowa . W nieznacznej odległości od inwestycji znajdują się m.in. żłobki, przedszkola, szkoły, sklepy, restauracje, firmy usługowe.

Szereg zrealizowanych inwestycji na północy Krakowa sprawił, że Osiedle Ozon jest doskonale skomunikowane z pozostałą częścią miasta .

Krakowski Szybki Tramwaj, Północna obwodnica Krakowa czy rozbudowana al. 29 Listopada usprawniają komunikację w tej części miasta.

Opiekun oferty: Magdalena Witkowska

Numer oferty:60018

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Mieszkanie 3 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 55,94 m2

Piętro: 4

Liczba pięter: 5

Liczba pokoi: 3

Ogrzewanie: Miejskie