Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Kraków Mistrzejowice, 43,60 m2, 7 piętro

Oferta sprzedaży od Nest Brokers Estate Agency

Kraków, Mistrzejowice, os. Piastów

780 000

17 889 /m2

3 pokoje. mistrzejowice piastów. gotowe do wejścia
3 pokoje. mistrzejowice piastów. gotowe do wejścia

Główne cechy mieszkania

Cena

780 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

43,60 m2

Cena za m2

17 889 zł

Piętro

7

Opis nieruchomości o powierzchni 43,60 m2

3 pokoje. mistrzejowice piastów. gotowe do wejścia

Szukasz jasnego, funkcjonalnego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez dodatkowych nakładów finansowych? Zależy Ci na świetnej komunikacji i pełnej infrastrukturze na wyciągnięcie ręki? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Oferuję na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,6 m², usytuowane na 7. piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Dzięki dużym oknom i wysokiej kondygnacji, wnętrze jest doskonale doświetlone naturalnym światłem.

Rozkład pomieszczeń:

Jasny salon z aneksem kuchennym - serce mieszkania z wyjściem na loggię. Kuchnia wyposażona jest w pełni w sprzęt AGD w zabudowie. Przestrzeń jadalniana została subtelnie i stylowo oddzielona ażurową zabudową.

Sypialnia główna - przytulna, wyposażona w bardzo pojemną szafę garderobianą.

Gabinet / Home Office - idealna, wydzielona przestrzeń do pracy zdalnej, która sprawdzi się również jako pokój dziecięcy.

Łazienka - funkcjonalnie zaprojektowana, wyposażona w komfortowy, duży prysznic.

Przedpokój - z praktyczną szafą wnękową na odzież wierzchnią i obuwie.

Standard i wyposażenie:

Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od zaraz. Nie wymaga żadnych dodatkowych prac remontowych.

Atrakcyjna lokalizacja:

Mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej i rozwiniętej okolicy:

Codzienne zakupy i usługi: w najbliższym sąsiedztwie pełna infrastruktura - Żabka, Lidl, Biedronka, Ziko, apteka oraz liczne punkty gastronomiczne i usługowe.