Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Kraków Bieżanów-Prokocim, 50 m2, 4 piętro

Oferta sprzedaży od Neway Estate&Finance

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Barbary

589 000

11 780 /m2

2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji
2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji

Główne cechy mieszkania

Cena

589 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

50 m2

Cena za m2

11 780 zł

Piętro

4

Opis nieruchomości o powierzchni 50 m2

2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50 m², położone w zielonej i spokojnej części Kraków - dzielnica Bieżanów-Prokocim, przy ul. Barbary.

Lokal znajduje się w zadbanym, czteropiętrowym budynku z lat 80., po termomodernizacji, z miejskim ogrzewaniem i ciepłą wodą (MPEC).
Mieszkanie usytuowane jest na 4. piętrze z 4, co zapewnia ciszę, prywatność oraz brak sąsiadów nad głową.

Układ pomieszczeń (50 m²):

  • salon - 18,5 m² (ekspozycja południowa, wyjście na duży balkon - 6,5 m²),
  • sypialnia - 11 m² (północ),
  • oddzielna, jasna kuchnia - 7,3 m² (północ),
  • łazienka - 2,8 m²,
  • osobne WC - 1,5 m²,
  • przedpokój - 8,9 m². 

Do mieszkania przynależy piwnica ok. 3 m².

Standard i możliwości:

  • lokal w stanie do częściowego remontu,
  • funkcjonalny, niezależny układ pomieszczeń,
  • możliwość zmiany aranżacji na. salon z aneksem + 2 sypialnie,
  • nowe okna PCV + drewniane okno w salonie do wymiany,
  • łazienka po remoncie z wymienioną instalacją wod-kan,
  • ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej,
  • czynsz: 825 zł (z zaliczkami na wodę i ogrzewanie).
  • widok na otwartą przestrzeń od strony północnej, od strony południowej ekspozycja na zieleń i sąsiednie budynki.

Budynek i otoczenie:

  • budynek wybudowany w latach '80,
  • blok po ociepleniu w trakcie remontu elewacji, zadbana klatka schodowa,
  • wózkownia dla mieszkańców,
  • domofon, monitoring,