Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Kraków Mistrzejowice, 33,28 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Mistrzejowice, ul. Bohaterów Września

579 000

17 397 /m2

1-pok|piasta tower|gotowe do wejścia|parking
1-pok|piasta tower|gotowe do wejścia|parking

Główne cechy mieszkania

Cena

579 000 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

33,28 m2

Cena za m2

17 397 zł

Piętro

2

Opis nieruchomości o powierzchni 33,28 m2

1-pok|piasta tower|gotowe do wejścia|parking

|

Jasne mieszkanie w nowym budynku z 2024 r. - Piasta Tower, osiedle Bohaterów Września.

Na sprzedaż oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,28 m² , położone na 2. piętrze nowoczesnego, 9-piętrowego budynku z windą z 2024 roku . Inwestycja znajduje się na osiedlu Bohaterów Września w krakowskich Mistrzejowicach.

To propozycja idealna dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, jasne i dobrze doświetlone dzięki południowej ekspozycji.

Układ mieszkania

Na powierzchnię mieszkania składają się:

przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym,

duża łazienka z WC,

przedpokój.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym, płatne dodatkowo 60 000 zł .

Standard i wyposażenie

Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych.

Na podłogach znajdują się panele oraz terakota. Okna PCV zapewniają dobrą izolację, a południowa ekspozycja sprawia, że wnętrze jest słoneczne i przyjemne przez większą część dnia.

Ogrzewanie oraz ciepła woda pochodzą z sieci miejskiej MPEC, co przekłada się na wygodę i przewidywalne koszty utrzymania.

Czynsz administracyjny wynosi około 400 zł przy jednej osobie. Dodatkowo płatny jest prąd według zużycia.

Lokalizacja:

Mieszkanie położone jest w spokojnej, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa. Mistrzejowice to dzielnica z pełną infrastrukturą — w pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, restauracje, żłobek, przedszkole oraz tereny rekreacyjne.