Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Kraków Wzgórza Krzesławickie, 51,90 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Wzgórza Krzesławickie, ul. osiedle Na Wzgórzach

629 000

12 119 /m2

Na wzgórzach, dwupokojowe.
Na wzgórzach, dwupokojowe.

Główne cechy mieszkania

Cena

629 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

51,90 m2

Cena za m2

12 119 zł

Piętro

2

Opis nieruchomości o powierzchni 51,90 m2

Na wzgórzach, dwupokojowe.

|

Do sprzedanie dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Na Wzgórzach.

Widok na panoramę miasta.

Oferowana nieruchomość położona jest na drugim piętrze budynku czteropiętrowego bez windy. Z jej okien rozpościera się widok na panoramę miasta, a okolica jest bardzo cicha i pełna zieleni. Wokół są liczne sklepy, punkty usługowe oraz placówki edukacyjne.

Budynek z lat 60-tych jest ocieplony i w bardzo dobrym stanie. Teren wokół niego jest ogrodzony, a dla mieszkańców jest bardzo duża liczba miejsc postojowych.

Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Jest możliwość dobudowania balkonu za około 15 000 złotych.

Dzięki temu, że przed oknami nie ma innych budynków lecz otwarta przestrzeń mieszkanie jest bardzo jasne. Ogrzewanie i ciepła woda dostarczane są z sieci miejskiej. Mieszkanie wymaga odświeżenia lub remontu natomiast wszystkie instalacje są sprawne.

Czynsz wynosi około 600 złotych.

Cena: 629 000 złotych do niedużej negocjacji.

Teren ogrodzony: TAK |

Opłaty w czynszu: wywóz śmieci, wywóz nieczystości, woda ciepła, woda, fundusz remontowy, Części wspólne, CO, administracja |