Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Kraków Wzgórza Krzesławickie, 50,57 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Emmerson Lumico

Kraków, Wzgórza Krzesławickie, ul. Wąwozowa

677 638

13 400 /m2

Kameralna, cicha inwestycja, duże ogródki
Kameralna, cicha inwestycja, duże ogródki

Główne cechy mieszkania

Cena

677 638 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

50,57 m2

Cena za m2

13 400 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 50,57 m2

Kameralna, cicha inwestycja, duże ogródki

Nowa inwestycja przy ulicy Wąwozowej składa się z trzech jednopiętrowych budynków w zabudowie bliźniaczej. Każdy segment dwulokalowy, powstanie zaledwie dwanaście mieszkań. Jest to propozycja skierowana dla osób ceniących kameralne projekty mieszkaniowe, otoczenie zieleni i zabudowy jednorodzinnej. Największym atutem osiedla są duże ogródki przynależne do każdego mieszkania, dodatkowa przestrzeń ogródka będąca zacisznym miejscem wypoczynku i bezpiecznym miejscem zabaw dla dzieci.

Technologia tradycyjna (murowana i żelbetowa), zapewnia trwałość i solidność na lata. Mieszkania realizowane w stanie deweloperskim rozszerzonym m.in. o ogrzewanie podłogowe i rekuperację. Ogrzewanie i ciepła woda zasilane indywidualnym piecem dwufunkcyjnym. Planowany czas zakończenia budowy to początek trzeciego kwartału 2026, a termin przekazania mieszkań przewidziany jest do końca listopada 2026.

Inwestycja zlokalizowana w Krzesławicach zaledwie 250 metrów od przystanku tramwajowego, w zasięgu krótkiego spaceru Dworek Jana Matejki ze zrewitalizowanym parkiem dworskim oraz przede wszystkim Zalew Nowohucki. Kompletna infrastruktura handlowa i usługowa (w tym szkoły, przedszkole, żłobek, przychodnia) w odległości kilkunastu minut pieszo, lub kilku minut samochodem.

Mieszkanie piętrowe z własną klatką schodową, składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym i dwóch sypialni. Ekspozycja wschód i zachód. Przynależna powierzchnia pomocnicza poddasza o statusie nieużytkowym, wejście z mieszkania, poddasze posiada klasyczne okno oraz okno połaciowe. Do mieszkania przypisany jest ogród na terenie osiedla o powierzchni 61 m2.