Mieszkanie na sprzedaż 5 pokoi Kwidzyn, 242,30 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT Sp. z o.o.

Kwidzyn

1 800 000

7 428 /m2

Na sprzedaż mieszkanie 242,30 m² z możliwością ada
Na sprzedaż mieszkanie 242,30 m² z możliwością ada

Główne cechy mieszkania

Cena

1 800 000 zł

Liczba pokoi

5

Powierzchnia

242,30 m2

Cena za m2

7 428 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 242,30 m2

Na sprzedaż mieszkanie 242,30 m² z możliwością ada

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 242,30 m² w samym sercu miasta z zadaszonym parkingiem i wideodomofonem

Unikalna oferta sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 242,30 m², usytuowanego w doskonałej lokalizacji, w centrum miasta. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz możliwością dowolnej aranżacji przestrzeni, zarówno pod kątem mieszkalnym, jak i biznesowym.

Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się w prestiżowej lokalizacji, która zapewnia wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej: restauracji, poczty, urzędów, pralni, aptek, żłobków, przedszkoli, szkół, uczelni, sklepów, a także klubów nocnych. Wszystko w zasięgu kilku minut pieszo!

Opis nieruchomości:
Mieszkanie zajmuje całą kondygnację i składa się z przestronnych, wysoko wykończonych pomieszczeń. W skład lokalu wchodzą:

4 toalety i 3 łazienki, w tym z sauną parową i jacuzzi,
Siłownia oraz małe studio nagrań,
Dwa salony z dużymi, wysokimi oknami,
Trzy sypialnie,
Pomieszczenia klimatyzowane,
Garderoba i duże szafy w zabudowie,
Ogrzewanie podłogowe oraz nowy piec gazowy.

Dodatkowo, do mieszkania przynależy piwnica oraz 4 miejsca parkingowe. Lokal posiada osobne wejście przez klatkę schodową, co zapewnia pełną niezależność i prywatność. Klatka schodowa oraz dach budynku przeszły niedawno remont.

Potencjał inwestycyjny:
Mieszkanie oferuje ogromny potencjał inwestycyjny. Dzięki przestronności i niezależnemu wejściu, lokal można przekształcić w kilka mniejszych mieszkań lub przeznaczyć część przestrzeni na działalność gospodarczą. Istnieje możliwość aranżacji na biura, salony masażu, gabinety lub inne usługi. Wszystko to w centrum miasta, co zapewnia świetną lokalizację dla działalności komercyjnej.