Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Łódź Widzew, 45,20 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Łódź, Widzew, Stoki

433 920

9 600 /m2

Wspaniałe mieszka dla aktywnych - spokojna okolica
Wspaniałe mieszka dla aktywnych - spokojna okolica

Główne cechy mieszkania

Cena

433 920 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

45,20 m2

Cena za m2

9 600 zł

Piętro

2

Opis nieruchomości o powierzchni 45,20 m2

Wspaniałe mieszka dla aktywnych - spokojna okolica

KAMERALNE OSIEDLE w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią Łódzkich Wzniesień.
To doskonały wybór i wyjątkowe miejsce do zamieszkania.
To poranna kawa na tarasie z widokiem na zieleń.
Możesz tu cieszyć się urokami otaczającej Cię przyrody i korzystać z szerokich możliwości wypoczynku, rekreacji i uprawiania sportu na świeżym powietrzu.

SPOKOJNE SĄSIEDZTWO domów jednorodzinnych, szybki dojazd do centrum miasta, a także wygodny dostęp do węzłów autostradowych sprawia ze to idealne miejsce do zamieszkania.

DOŚWIETLONE APARTAMENTY
Duże przeszklenia zapewniają naturalne światło przez cały dzień, co pozytywnie wpływa na komfort życia i samopoczucie mieszkańców.

SPOKOJNA OKOLICA DOBRZE SKOMUNIKOWANA
Ciesz się spokojem zielonej okolicy z jednoczesnym szybkim dostępem do centrum miasta dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze komunikacyjnej.

BLISKOŚĆ SZKÓŁ I SKLEPÓW
W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola oraz sklepy, co zapewnia wygodę codziennego życia bez konieczności długich dojazdów.

FUNKCJONALNE ROZKŁADY APARTAMENTÓW
Każdy apartament został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni, zapewniając komfort i wygodę użytkowania.

MIEJSCA PARKINGOWE - W GARAŻU PODZIEMNYM, GARAŻE Z OSOBNYM WJAZDEM LUB ZWYKŁE NAZIEMNE
Bezpieczne i wygodne miejsca parkingowe w garażu podziemnym możliwe do zakupu dla wszystkich mieszkańców, chroniące pojazdy przed warunkami atmosferycznymi, garaże zewnętrzne z osobnym wjazdem / indywidualnie zamykane lub po prostu miejsca naziemne. Do wyboru to co Ci pasuje lepiej