Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Łódź Śródmieście, 36,64 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Estate Łódź

Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Kołłątaja

257 000

7 014 /m2

Główne cechy mieszkania

Cena

257 000 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

36,64 m2

Cena za m2

7 014 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 36,64 m2

Kawalerka z potencjałem w sercu Śródmieścia z miejscem parkingowym, ogrodem przy ulicy Kołłątaja

Nie każde mieszkanie jest „gotowcem”. Niektóre są szansą, żeby stworzyć coś naprawdę swojego.

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 36,64 m² , położona na 1 piętrze kamienicy przy ul. Kołłątaja - w świetnej lokalizacji, pomiędzy ul. Pomorską a Północną, w pobliżu Teatru Muzycznego.

To propozycja dla osób, które potrafią dostrzec potencjał miejsca i nie boją się stworzyć wnętrza od podstaw - według własnego stylu, pomysłu i charakteru.

Co wyróżnia to mieszkanie?

- ustawna przestrzeń z dużymi możliwościami aranżacyjnymi

- 1 piętro

- miejsce postojowe na zamkniętym podwórku

- spokojne zielone podwórko z ogrodem i ławkami

- świetna lokalizacja w centrum miasta

- mieszkanie z klimatem kamienicy i możliwością stworzenia nietuzinkowego wnętrza

Zielone podwórko - ogromny atut w Śródmieściu

Choć mieszkanie nie posiada balkonu, mieszkańcy mają do dyspozycji duży zielony ogród na terenie posesji.

To miejsce, gdzie można: usiąść z książką, napić się kawy, odpocząć po pracy wśród zieleni.

W centrum miasta taka przestrzeń to naprawdę duża wartość.

Dla kogo?

Ta nieruchomość najlepiej sprawdzi się dla:

- osób z wyobraźnią

- inwestorów

- klientów, którzy lubią wnętrza „z charakterem”

- osób, które chcą stworzyć mieszkanie po swojemu z pomocą architekta.

To mieszkanie daje możliwość stworzenia bardzo ciekawej, nowoczesnej przestrzeni z niepowtarzalnym klimatem.