Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Łódź Polesie, 25,24 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. ks. hm. Ignacego Skorupki

299 000

11 846 /m2

Start nowej inwestycji przy politechnice!
Start nowej inwestycji przy politechnice!

Główne cechy mieszkania

Cena

299 000 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

25,24 m2

Cena za m2

11 846 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 25,24 m2

Start nowej inwestycji przy politechnice!

Nie znajdziesz lepszej lokalizacji pod inwestycję w Łodzi!

Nowoczesna inwestycja obejmująca dwa 12-piętrowe budynki, zaprojektowana z myślą zarówno o inwestorach, jak i osobach szukających komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji. W ofercie dostępne są funkcjonalne mieszkania o metrażach od 25 do 79 m² — od kompaktowych kawalerek po przestronne lokale rodzinne.

To idealny moment na zakup! — inwestycja jest na etapie startu sprzedaży, co daje możliwość rezerwacji mieszkań w najbardziej atrakcyjnych cenach przedsprzedażowych oraz wyboru najlepszych układów i kondygnacji! Zarezerwuj już teraz za jedyne 1000zł!

Atuty inwestycji:
- nowoczesna architektura i funkcjonalne układy mieszkań,
- szeroki wybór metraży: od 25 do 79 m²,
- idealna oferta pod zakup inwestycyjny i najem,
- możliwość dokupienia pakietu Smart Home ułatwiającego zarządzanie mieszkaniem,
- własna siłownia — prywatna strefa fitness dla mieszkańców,
- strefa Chill & Fun sprzyjająca relaksowi i integracji mieszkańców,
- Panorama Zone — tarasy widokowe na 6. piętrze,
- warsztat - pokój majsterkowicza dostępny dla mieszkańców,
- rozwiązania szczególnie wygodne dla właścicieli mieszkań na wynajem,
- wysoki potencjał wzrostu wartości nieruchomości na etapie realizacji inwestycji.

Planowane zakończenie prac budowlanych: sierpień 2028 r.
Przekazanie mieszkań i odbiory techniczne: wrzesień-październik 2028 r.
Bezpośrednie sąsiedztwo kampusu Politechniki Łódzkiej - to największa zaleta tej lokalizacji, ponieważ generuje całoroczny napływ studentów i wysoki popyt na małe, kompaktowe mieszkania.