Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Łódź Polesie, 37,51 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Lipowa

405 858

10 820 /m2

Polesie | komfortowe 2 pokoje z balkonem
Polesie | komfortowe 2 pokoje z balkonem

Główne cechy mieszkania

Cena

405 858 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

37,51 m2

Cena za m2

10 820 zł

Piętro

2

Opis nieruchomości o powierzchni 37,51 m2

Polesie | komfortowe 2 pokoje z balkonem

Kameralny, prestiżowy projekt wnosi do Starego Polesia zupełnie nową jakość - uporządkowaną, dopracowaną i spójną estetycznie przestrzeń, która wyróżnia się na tle istniejącej zabudowy.

To miejsce, gdzie wysoki standard architektury spotyka się z funkcjonalnością codziennego życia. Dbałość o detale, przemyślana forma budynku oraz jakość wykonania sprawiają, że inwestycja przyciąga osoby, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania - szukają dobrego adresu i pewnej wartości na przyszłość.

LOKALIZACJA
Stare Polesie - lokalizacja bezpośrednio sąsiadująca z centrum Łodzi, która daje szybki dostęp do najważniejszych punktów miasta, jednocześnie oferując nieco spokojniejszy charakter niż ścisłe Śródmieście.

W najbliższym otoczeniu znajdziesz m.in.:
kilka minut do ul. Piotrkowskiej - serca miasta
szybki dojazd do Manufaktury
liczne restauracje, kawiarnie i punkty usługowe
sklepy i pełną infrastrukturę codzienną

Komunikacja:
przystanki autobusowe tuż przy inwestycji
tramwaje w zasięgu krótkiego spaceru
wygodny dojazd do każdej części miasta

Dodatkowe atuty:
bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych
rozwijająca się część miasta z rosnącą wartością nieruchomości
połączenie klimatu Starego Polesia z nową jakością zabudowy

To lokalizacja, która łączy wszystko, co najważniejsze: wygodę, dostępność i potencjał inwestycyjny.

INWESTYCJA
Ta kameralna inwestycja, wyróżnia się na tle okolicznej zabudowy dopracowaną architekturą i spójną, estetyczną formą. Bryła budynku została zaprojektowana z dużą dbałością o proporcje i detale, dzięki czemu całość prezentuje się elegancko i ponadczasowo.