Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Łódź Polesie, 45,91 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Lipowa

409 000

8 908 /m2

800m od piotrkowskiej |cicho i zielono| top oferta
800m od piotrkowskiej |cicho i zielono| top oferta

Główne cechy mieszkania

Cena

409 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

45,91 m2

Cena za m2

8 908 zł

Piętro

2

Dostępne od

2026-09-01

Opis nieruchomości o powierzchni 45,91 m2

800m od piotrkowskiej |cicho i zielono| top oferta

⭐ 2 pokoje | 45,91 m² | Centrum Łodzi | Balkon 5m² | Idealne do życia i pod inwestycję| ciche z widokiem na zieleń| Aktualnie mieszkanie dostępne jest w atrakcyjnej cenie promocyjnej.

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe w centrum Łódź — ok. 800 m od Ulica Piotrkowska oraz blisko przystanku Łódź Śródmieście.

To jeden z najbardziej uniwersalnych i poszukiwanych metraży na rynku — idealny zarówno dla singla, pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób kupujących mieszkanie inwestycyjnie.

Najważniejsze informacje:
45,91 m²
2 pokoje
II piętro
balkon 5,02 m²
termin oddania kluczy: październik 2026
możliwość wykończenia pod klucz
zakup bez prowizji i bez PCC

Funkcjonalny układ:
salon - 14,38 m²
wydzielona kuchnia - 7,82 m²
sypialnia - 11,09 m²
łazienka - 5,22 m²
przestronny korytarz z miejscem na duże szafy - 7,40 m²
balkon - 5,02 m²

Łączna strefa dzienna salonu i kuchni to ponad 22 m² — mieszkanie jest bardzo ustawne, jasne i komfortowe w codziennym użytkowaniu.

Największe atuty mieszkania:
widok na zielony, wewnętrzny dziedziniec
bardzo ciche mieszkanie mimo ścisłego centrum miasta
duży balkon
świetne doświetlenie wnętrz
najbardziej pożądane II piętro
funkcjonalny i wygodny układ

Lokalizacja:
Świetna komunikacja oraz pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut.

W pobliżu:
Politechnika Łódzka
Uniwersytet Medyczny 
Rynek Barlickiego
Manufaktura'