Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Łódź Polesie, 48,71 m2, 7 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Łódź, Polesie, Karolew-Retkinia Wschód, ul. Maratońska

453 003

9 300 /m2

Koniec budowy w czerwcu!okno w łazience!
Koniec budowy w czerwcu!okno w łazience!

Główne cechy mieszkania

Cena

453 003 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

48,71 m2

Cena za m2

9 300 zł

Piętro

7

Opis nieruchomości o powierzchni 48,71 m2

Koniec budowy w czerwcu!okno w łazience!

Nowoczesne mieszkanie w świetnie skomunikowanej części miasta - PROMOCYJNA CENA!

Dodatkowym atutem mieszkania jest łazienka z oknem, która zapewnia dostęp do naturalnego światła oraz lepszą cyrkulację powietrza. Do dyspozycji jest również osobna garderoba, zwiększająca komfort przechowywania

Przemyślany układ i komfort codziennego życia
Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Jasny salon z aneksem kuchennym daje wiele możliwości aranżacyjnych, a ustawna sypialnia zapewnia komfortowy wypoczynek. Duże okna gwarantują doskonałe doświetlenie wnętrz, co przekłada się na przyjemną, domową atmosferę.

Co w pobliżu?
- dworzec kaliska
- liczne sklepy spożywcze i punkty usługowe
- restauracje, kawiarnie i miejsca spotkań
- tereny zielone i miejsca do spacerów oraz aktywnego wypoczynku
- szybki dostęp do komunikacji miejskiej, który pozwala sprawnie dotrzeć do centrum oraz innych części miasta
- w niedalekiej odległości szkoły, przedszkola oraz uczelnie
-politechnika Łódźka
-manofaktura
-atlas arena
Lokalizacja, która pracuje na Twoją korzyść
Okolica łączy w sobie wygodę miejskiego życia z dostępem do zieleni i pełnej infrastruktury. To miejsce, w którym wszystko masz „pod ręką”, bez konieczności długich dojazdów.

Stan deweloperski
Mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim - idealna baza do stworzenia wnętrza dokładnie według własnego gustu lub standardu pod wynajem.