Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Łódź Polesie, 55,08 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Łódź, Polesie, Koziny, ul. Marcina Kasprzaka

529 000

9 604 /m2

Super nis.cena,wys.standard,super lokalizacja
Super nis.cena,wys.standard,super lokalizacja

Główne cechy mieszkania

Cena

529 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

55,08 m2

Cena za m2

9 604 zł

Piętro

2

Dostępne od

2027-03-31

Opis nieruchomości o powierzchni 55,08 m2

Super nis.cena,wys.standard,super lokalizacja

POSIADAM W OFERCIE CAŁĄ INWESTYCJĘ-RÓŻNE PIĘTRA, METRAŻE I UKŁADY MIESZKAŃ.

-0% prowizji
-brak podatku PCC 2%
-zakup bezpośrednio od dewelopera

Mam do zaoferowana Państwu w trakcie budowy piękne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji!
Tą inwestycje, którą Wam prezentuje łączy artystyczne dziedzictwo Łodzi z nowoczesnym podejściem do urbanistyki. Nazwa nawiązuje do sztuki (ARTE) oraz idei miasta (POLIS). Etap I osiedla, składający się z 110 mieszkań i jednego lokalu usługowego, zapewnia doskonałą komunikację z resztą miasta. Szeroka infrastruktura, w tym parkingi, rowerownie, stacje ładowania pojazdów elektrycznych oraz strefy rekreacyjne, stawiają komfort mieszkańców na pierwszym miejscu. To przestrzeń, która harmonijnie łączy wygodne życie codzienne z aktywnym wypoczynkiem.

Ponadto wyróżnia się:

✅Reprezentacyjny deptak
✅Skwer miejski z kawiarnią
✅Parking podziemny i naziemny
✅Miejsce parkingowe dla jednośladów i rowerownie
✅Plac zabaw
✅Market spożywczy

Mieszkanie:

✅Hol 5,88 m2
✅Salon+aneks kuchenny 20,70 m2
✅1 Sypialnia 12,47 m2
✅2 Sypialnia 11,51 m2
✅Łazienka 4,52 m2

Części przynależne:

✅Balkon 10,53 m2

Ważne informacje:

✅Wysokość:2,65 m2
✅Winda, monitoring na terenie inwestycji
✅Planowana data oddania i zakończenia budowy 2

To miejsce zaprojektowane z myślą o codzienności - funkcjonalne, spokojne i estetyczne. Inwestycja powstaje dla tych, którzy cenią sobie komfort, jakość i równowagę w szybkim tempie życia. Przemyślana architektura, wysokiej jakości materiały i dopracowane szczegóły sprawiają, że każdy element ma tu znaczenie. Przedstawiane osiedle to przestrzeń, która wspiera Twój rytm - bez zbędnego nadmiaru, za to z dbałością o detale. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać nowocześnie, wygodnie i świadomie. Tu współczesny styl życia Mieszkańców przeplata się z ciszą, a miejski charakter współgra z prywatnością i spokojem.