Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Łódź Polesie, 37,89 m2, 6 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Srebrzyńska

409 000

10 794 /m2

Nowe osiedle z własną galerią handlową!
Nowe osiedle z własną galerią handlową!

Główne cechy mieszkania

Cena

409 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

37,89 m2

Cena za m2

10 794 zł

Piętro

6

Dostępne od

2026-12-31

Odl. od centrum

2,4 km

Opis nieruchomości o powierzchni 37,89 m2

Nowe osiedle z własną galerią handlową!

Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie nowoczesnego budynku w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Łodzi. To idealna propozycja dla pary z dziećmi.

Układ pomieszczeń:
- Salon z aneksem kuchennym - jasna, otwarta przestrzeń dzienna z wyjściem na balkon, idealny na poranną kawę lub odpoczynek po pracy.
- Sypialnia - ustawna, z miejscem na łóżko i szafę.
- Łazienka - komfortowa, z możliwością aranżacji prysznica lub wanny.
- Przedpokój z miejscem na zabudowę.

Inwestycja i standard:
Nowe osiedle łączy funkcjonalność z estetyką i miejskim stylem życia. Na terenie kompleksu powstaną zielone dziedzińce, rezydencjalny deptak z kawiarnią, market spożywczy, plac zabaw oraz liczne strefy rekreacyjne. Dla mieszkańców przewidziano garaż podziemny, miejsca postojowe naziemne, rowerownie i przestrzenie dla jednośladów.
To miejsce, w którym nowoczesna architektura spotyka się z wygodą i codziennym komfortem.

Lokalizacja:
Osiedle położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Łodzi, z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej i głównych arterii. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły oraz tereny zielone sprzyjające rekreacji. Połączenie miejskiego rytmu z przestrzenią do odpoczynku czyni to miejsce wyjątkowym.
Manufaktura 
Parku na Zdrowiu
Szkoły, przedszkola,

Przystanki komunikacji miejskiej
Uniwersytet

- Rynek pierwotny - bez podatku PCC