Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje Malbork, 73 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT Sp. z o.o.

Malbork

459 000

6 287 /m2

Jasne 4-pokojowe mieszkanie | 2 balkony | malbork
Jasne 4-pokojowe mieszkanie | 2 balkony | malbork

Główne cechy mieszkania

Cena

459 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

73 m2

Cena za m2

6 287 zł

Piętro

3

Dostępne od

2026-05-15

Opis nieruchomości o powierzchni 73 m2

Jasne 4-pokojowe mieszkanie | 2 balkony | malbork

4 pokoje | 2 balkony | 73 m² | Malbork - ul. Jagiellońska

 Cena: 459 000 zł

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m² z piwnicą 4,4 m², położone na 3. piętrze w ocieplonym, czteropiętrowym bloku.

Bardzo dobra lokalizacja - blisko centrum miasta.

Mieszkanie składa się z:
 4 niezależnych pokoi
 osobnej kuchni z oknem
 łazienki
 oddzielnego WC
 przedpokoju
 2 dużych balkonów

Atuty nieruchomości:
 ekspozycja na 3 strony świata - wschód, południe i zachód
 jasne i ciepłe wnętrza
 ustawny układ pomieszczeń
 ogólnodostępne miejsca parkingowe pod blokiem

Mieszkanie idealne dla rodziny lub pod inwestycję.

W pobliżu znajdują się:
 sklepy i punkty usługowe
 szkoły i przedszkola
 przystanki komunikacji miejskiej
 tereny zielone i spacerowe

Z NAMI:
gwarantujemy bezpieczny zakup
oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości od godziny 9:00 do 20:00

Adrianna Grabowska

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.